O Nas

rodzina

 

Jesteśmy grupą ludzi, którzy chcą dzielić się z innymi swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem. Przygotowując każdy artykuł mamy nadzieję, że informacje w nim zawarte ułatwią Twoją codzienność i będą dla Ciebie wartościową inspiracją.

Skupiamy się na tym, co najważniejsze – DOM i RODZINA. Chcemy, aby dzięki naszym poradom Twoje codzienne życie, remonty czy ważne wydarzenia był łatwiejsze w przygotowaniu a przy tym dostarczały jeszcze więcej radości i satysfakcji. Pragniemy inspirować, radzić i bawić jednocześnie. Jesteśmy po to, by być dla Ciebie źródłem przydatnych wiadomości, dzięki którym Twoje życie zmieni się na lepsze! Obok głównych tematów związanych z urządzaniem wnętrz, remontem oraz gotowaniem, znajdziesz u nas wiele ciekawostek z zakresu wychowywania dzieci, zdrowia i urody.

 

DOM GOTOWY NA WSZYSTKO tworzą:

Iwona – spełniona żona i mama dwójki chłopców. Od paru lat działa w branży wnętrzarskiej, zna też wiele odcieni macierzyństwa i sprawdzone sposoby na perfekcyjny porządek (straszna pedantka!). Jej pasją są rodzinne podróże, sport – głównie koszykówka oraz smaczne eksperymenty w kuchni.

Michał – pełnoetatowy tata, który wciąż czeka na pierwszego syna, starając się sprostać na co dzień oczekiwaniom czterech kobiet. Kiedyś zapalony skialpinista, teraz większość czasu spędza obsługując Klientów i spełniając ich oczekiwania.  W swoim życiu przeprowadził kilkadziesiąt remontów stąd jego ogromna wiedza w tym temacie.

Kinga – stale uczy się nowych rzeczy i chce przekazywać swoją wiedzę innym. Coraz mniej tajemnic ma przed nią gotowanie, urządzanie mieszkania oraz zdrowy styl życia. Ciągle zmienia i remontuje mieszkanie by w końcu sięgąć ideału 🙂 Jednak jej największym hobby niezmiennie pozostają zakupy i „buszowanie” w Internecie w poszukiwaniu niecodziennych promocji, okazji, inspiracji czy nowinek.

Kamil – na dzień dzisiejszy szczęśliwy kawaler. Zaczynał pracę u wujka na budowie, lecz po jednym sezonie zrozumiał, że nie tyle budowanie co projektowanie jest jego największą pasją. Obecnie pracuje w dwóch firmach jako grafik oraz początkujący programista. Już na pierwszy rzut oka widać, że prawdziwym hobby Kamila jest kulturystyka.